Details

CircoliTOONweekend 2018: wie treedt wanneer op?

Het CircoliTOONweekend vindt plaats in het Sint-Romboutscollege, Veemarkt 56, in Mechelen. Er kan zonder problemen geparkeerd worden op de speelplaats van de school.

De artiesten worden ten laatste 20 minuten voor het begin van hun OPTREEDBLOK verwacht in de artiestenloge!!

Wie 1 of meerdere optreedblokken wil zien, betaalt 1 keer aan de kassa, en krijgt een stempel op de hand. Je kan daarmee naar alle voorstellingen van de lesgroepen gaan kijken (om de optredens niet te verstoren, mag je niet binnen en buiten lopen tijdens een optreedblok)

Deel 1: zaterdag 3/2/2018 van 14u30 tot 15u45

  • Kleuters 4 jaar NM (ZA- Sofie)
  • Cascade 1 (MA- Raf & Tristan)
  • Clowntje 2 (WOE- Johan & Axelle)
  • Basisacro (WOE- Sofie & Ine)
  • Lier A (WOE- Wouter)
  • Juggler A (DO- Raf)
  • Grondacro (VR- Mieke & Sam)

Deel 2: zaterdag 3/2/2018 van 16u15 tot 17u30

  • Kleuters 5 jaar NM (ZA- Sofie)
  • Circo 2 (WOE- Raf & Nele)
  • Clowntje 1 (WOE- Johan & Caro)
  • Circustheater (WOE- Eva)
  • Lier B (WOE- Wouter)
  • Clowntje 4 (ZA- Sofie & Maarten)
  • Cascade 2 (WOE- Raf)
  • Acro-porté (VR- Mieke)

Circus in Scènes: zaterdag, 19u30

Deel 3: Zondag 4/2/18 van 10u30 tot 11u45

  • Kleuters 4 jaar VM (ZA- Sofie)
  • Circo 4 (DO- Raf & Ella)
  • Clowntje 3 (ZA- Wouter, Yentl & Loranne)
  • Circo 5 (DO- Sofie & Senne)
  • Luchtacro A (MA- Raf & Anne)
  • Clowntje 2bis (WOE- Johan & Axelle)
  • Eenwieler A (MA- Jente, Yentl, Nele en Tim)

Deel 4: Zondag 4/2/18 van 13u30 tot 14u45

  • Kleuters 5 jaar VM (ZA- Sofie)
  • Vilvoorde B (ZA- Raf & Io)
  • Acro volwassenen (DI- Dries)
  • Putte C (WOE- Geert & Kobe)
  • Clowntje 6 (ZA- Wouter, Yentl & Loranne)
  • Circo 3 (WOE- Raf & Wander)
  • Luchtacro C (VR- Annelies)

Deel 5: Zondag 4/2/18 van 15u15 tot 16u30

  • Basisacro (VR- Annelies, Sam, Ine & Batist)
  • Vilvoorde A (ZA- Raf & Io)
  • OK- circus (ZA- Sofie & Dieter)
  • Putte B (WOE- Geert)
  • Clowntje 5 (ZA- Sofie & Maarten)
  • Cascade 3 (DO- Raf & Andy)
  • Juggler B (DO- Sander)

Deel 6: Zondag 4/2/18 van 17u tot 18u15

  • Luchtacro B (WOE- Sofie & Iemke)
  • Circo 1 (MA- Raf & Marieke)
  • Putte A (WOE- Geert)
  • Acro A ( DI- Sam & Iemke)
  • 18+ (WOE- Sofie)
  • Vilvoorde C (ZA- Raf & Io)
  • Eenwieler B (MA- Jente)