Details

CircoliTOONweekend 2017: wie treedt wanneer op?

Het CircoliTOONweekend vindt plaats in het Sint-Romboutscollege, Veemarkt 56, in Mechelen. Er kan zonder problemen geparkeerd worden op de speelplaats van de school.

De artiesten worden ten laatste 15 minuten voor het begin van hun OPTREEDBLOK verwacht in de artiestenloge!!

Wie 1 of meerdere optreedblokken wil zien, betaalt 1 keer aan de kassa, en krijgt een stempel op de hand. Je kan daarmee naar alle voorstellingen van de lesgroepen gaan kijken (je mag niet binnen en buiten lopen tijdens een optreedblok)

Deel 1: zaterdag 4/2/2017 van 14u30 tot 15u45

  • Kleuters 4 jaar NM (za 14-15u - Sofie)
  • Lier B (woe 15-16u30 - Wouter)
  • Acro A (di 17-18u30 - Mieke) 
  • Clowntje 2 (woe 15-16u - Johan) 
  • Cascade 1 (ma 19u30-21u - Raf) 
  • Clowntje 3 (za 11-12u – Wouter)
  • Luchtacro B (woe 19-20u30 - Sofie)

Deel 2: zaterdag 4/2/2017 van 16u15 tot 17u30

  • Kleuters 5 jaar NM (za 15-16u - Sofie)
  • Circo 2 (woe 14u30-16u - Raf) 
  • Circustheater (woe 19-20u30 - Tom)
  • Lier A (woe 13u30-15u - Wouter)
  • Acro Volw (wi 20u45-22u15 - Mieke)
  • Circo 4 (do 16u30-18u - Raf) 
  • Eenwieler B (ma 18-19u - Sander)

Circus in Scènes: zaterdag, 19u30

Deel 3: Zondag 5/2/17 van 10u30 tot 11u45

  • Kleuters 4 jaar VM (za 9-10u - Sofie) 
  • Circo 1 (ma 18-19u30 - Raf) 
  • Clowntje 1 (woe 14-15u - Johan) 
  • Cascade 3 (do 18-19u30 - Raf) 
  • Dyn. Acro (vrij 20-21u30 - Mieke en Sam) 
  • Clowntje 4 (zat 11-12u - Sofie) 
  • Luchtacro A (ma 16u30-18u - Raf)

Deel 4: Zondag 5/2/17 van 13u30 tot 14u45

  • Kleuters 5 jaar VM (za 10-11u - Sofie) 
  • Vilvoorde A (za 9-10u - Raf)
  • Putte B (woe 15-16u30 - Mieke)
  • Juggler A (dond 19.30-21u - Raf)
  • Clowntje 2bis (woe 16-17u -Johan)
  • OK circus (za 16u15-17u30 - Sofie) 
  • Eenwieler A (ma 18-19u - Sander)

Deel 5: Zondag 5/2/17 van 15u15 tot 16u30

  • Basisacro (vrij 16u30-18u - Mieke-Annelies) 
  • Circo 3 (woe 16-17u30 - Raf) 
  • Putte C (woe 16u30-18u - Mieke)
  • Clowntje 6 (zat 12-13u - Wouter)
  • 18+ (woe 20u30-22u - Sofie) 
  • Vilvoorde C (za 11u30-13u - Raf)
  • Juggler B (dond 19u30-21u - Sander)

Deel 6: Zondag 5/2/17 van 17u tot 18u15

  • Luchtacro C (vrij 18-19u30 - Annelies) 
  • Clowntje 5 (za 12-13u – Sofie)
  • Vilvoorde B (za 10-11u30 - Raf)
  • Putte A (woe 14-15u - Mieke)
  • Basisacro (woe 17u30-19u - Sofie)
  • Cascade 2 (woe 17u30-19u - Raf) 
  • Acro Porté (vrij 18u30-20u - Mieke)