Details

CircoliTOONweekend 2020: wie treedt wanneer op?

Het CircoliTOONweekend vindt plaats in het Sint-Romboutscollege, Veemarkt 56, in Mechelen. Er kan geparkeerd worden op de speelplaats van de school. (Wees een beetje zuinig met de plaats, en hoffelijk tov anderen, he!)

De artiesten worden ten laatste 20 minuten voor het begin van hun OPTREEDBLOK verwacht in de artiestenloge!!

Je betaalt maar 1 keer, en kan dat zoveel blokjes zien als je wil. Om de optredens niet te verstoren, mag je niet binnen en buiten lopen tijdens een optreedblok.

(de impro-volwassenen treden deze keer niet mee op. Zij komen later dit jaar aan de beurt.)

ZATERDAG 1/2/20

Deel 1: zaterdag 1/2/2020 van 13u00 tot 14u00

  • Kleuters 4 jaar (ZA Andy, Sofie)

  • Harlekijn 5 (ZA Yentl, Caro)
  • Pierrot 1 (WOE Johan, Sofie)
  • Circo 1 (DI Sam, Arthur)
  • Eenwieler A (MA Nele,Yentl, Sander)

Deel 2: zaterdag 1/2/2020 van 14u30 tot 15u30

  • Basisacro 3 (VR Annelies, Sam, Luka, Joran)

  • Pierrot 5 (ZA Andy, Sofie, Marieke, Ella)
  • ACRO 18+ (DI Dries, Tess)
  • Circo 5 (ZA Yentl, Jitse)
  • Bascule B (ZA Sam)

In de pauze tussen deel 2 en deel 3 doen de impro-jongeren heel korte verrassende acts in de hall.

Deel 3: zaterdag 1/2/2020 van 16u30 tot 17u30

  • Pierrot 2 (WOE Johan, Jelle)
  • Cascade 2 (WOE Raf, Yentl, Jelle)
  • Familiecircus (ZA Sofie, Dieter)
  • Lier 1-2-3 (WOE Andy, Tess)
  • Luchtacro B (DO Sofie, Mathilde)

 Deel 4: zaterdag 1/2/2020 van 18u00 tot 19u00

  • Basisacro 2 (DO Sofie, Joran)
  • Lier 4-5-6 (WOE Andy, Tess)
  • Harlekijn 2 (WOE Yentl, Surafel)
  • Circo 2 (WOE Raf, Sander)
  • Dynamische acro B (WOE Rens, Sam)

 ZONDAG 2/2/20

Deel 5: Zondag 2/2/19 van 10u30 tot 11u30

  • Kleuters 5 jaar 1 (ZA Sofie, Andy, les van 10-11u)
  • Pierrot 4 (ZA Yentl, Iemke)
  • Diabolo (DO Sander)
  • Vilvoorde 5-6 (ZA Raf, Aiko)
  • Eenwieler B (MA Yentl)

Deel 6: Zondag 2/2/20 van 12u00 tot 13u00

  • Luchtacro A (MA Raf, Sofie, Ward)
  • Circo 4 (DO Andy, Aiko)
  • Cascade 1 (DI Sam, Fabian)
  • Vilvoorde 1-2 (ZA Raf, Rohan)
  • Parkour B (MA Patrick)

Deel 7: Zondag 2/2/20 van 14u00 tot 15u00

  • Kleuters 5 jaar 2 (Sofie, les van 11-12u)
  • Harlekijn 4 (ZA Andy, Anne)
  • Acro A (VR Sam,Johan, Elza)
  • Vilvoorde 3-4 (ZA Raf, Rohan)
  • Juggler B (DO Sander)

Deel 8: Zondag 2/2/20 van 15u30 tot 16u30

  • Pierrot 3 (WOE Yentl, Jelle)
  • Circo 3 (WOE Raf, Johan, Sander)
  • Juggler A (WOE Andy)
  • Vilvoorde jongeren (VR Raf)
  • Luchtacro C (VR Annelies)

Deel 9: Zondag 2/2/20 van 17u00 tot 18u00

  • Basisacro 1 (MA Raf, Vikas)
  • Harlekijn 1 (WOE Geert, Surafel)
  • Parkour A (MA Patrick, Senne)
  • Multi 18+ (DO Andy)
  • Vilvoorde 4-5-6 (VR Raf, Robin)
  • Acroport√© B (VR Johan)